Son Yazılar

Ne aradığınızı bulamıyoruz gibi görünüyor. Belki de arama yapmak yardımcı olabilir.

Dolandırıcı Medyum

Dolandırıcı Medyum Kimdir?

Dolandırıcı medyum kimdir sorusuyla pek çok gerçek medyumun da zan altında kaldığı bilinen bir gerçektir.

Bu durumun aslında bu işi gönülden yapan medyumlara zarar verdiği görülmektedir.

Pek çok insan yaşadığı maddi ve manevi zorlukları aşmak için bu özel hocalardan yardım istemektedir.

Bu süreçte insanların karşısına yaşadıkları sıkıntıların yarattığı zafiyetten yararlanacak kişilerin çıkması mümkündür.

Manevi dünyanın kapılarını özel bir şekilde aralayan hocalar, kişilerin yaşadığı sıkıntıları kullanmadan bu işi zaten yürütmektedirler. Böylece binlerce insanın hayatında oldukça fazla etkiye sahiptirler.

Kendilerini tabir-i caizse tanrılaştırmadan insanlara faydalı bir süreç yürütmek uğruna ellerinden geleni yapan insanların varlığı ülkemizde olduğu gibi dünyada da bulunmaktadır.

Ruhsal açıdan yeterince gelişmeden bu mertebeye ulaşmanın söz konusu olmadığı kolayca deneyimlenmektedir.

Dolandırıcı Medyum Nedir?

Dolandırıcı medyum nedir diye araştırmak bir yandan bu yönde bir farkındalığa adım atıldığının da göstergesi olabilmektedir.

İnsanların hayatlarında büyük sorun teşkil edecek hayatlarının olumsuz yönde tamamen değişmesine neden olabilecek dönüm noktaları bu işi yalnızca insanları kandırmak için yapanların kazanç alanı haline gelebilmektedir.

Bu noktada araştırma yaparken öncelikle çevreden ve internetten yapılan yorumlar devreye girmektedir.

Yaşanılan zorlu süreçlerde bu işi yapan medyum hocaların insanları nasıl yönlendirdiğine hayatlarını ne yönde etkilediğine dair fikirler bu şekilde alınmaktadır.

Aksi halde ciddi manada maddi ve manevi kayıp yaşanması söz konusudur.

İnsanların mağdur olmaması için gerçek anlamda çözüm üretilmesi sahtekar medyum hocaların davranışlarından çok uzak bir durumdur.

Araştırma yaparken bu noktayı göz önünde bulundurmak gereklidir.

Dolandırıcı Medyum Var mı?

Dolandırıcı medyum var mı araştırması kesinlikle olduğuna dair bilgiler doğrultusunda yanıtlanmaktadır.

Hayatlarındaki zorlu dönemleri olumlu bir şekilde bir an önce tamamlamak adına pek çok insanın endişeyle dolandırıcı medyumlarla karşılaşma olasılığının olduğu yadsınamaz.

Dolandırıcı medyumların kendilerini tanıtırken karşı tarafa çok iyi bir yaklaşım sergilemeleri kesinlikle sonrasında değişmektedir.

Kendileriyle iletişim kurulduktan sonra büyü yapma ya da bozma sorularıyla karşı karşıya kaldıklarında gerçekçi cevaplar vermedikleri görülebilmektedir.

Mesleği zedeleyen medyum görünümlü insanların amaçlarının insanları sömürmek olduğu fark edilmektedir. Böyle insanların olduğu insanların bu yöndeki tecrübelerini aktardığı forum sitelerinde mevcuttur.

Yine pek çok insanın çevresinde sahte medyum mağduru olmuş kişilerin olması azımsanacak sayıda değildir.

Özel bilgi ve yetenek gerektiren bu işin doğru yapılmadığında kötü sürprizlere gebe olduğu aşikardır.

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusu, pek çok insanın bu yönde bilinçlenmek istediği bir konudur.

Gerçek medyumluğun ruh ve zihin bütünlüğüyle yapıldığı düşünüldüğünde dolandırıcıların bu işten bir yandan da rol yaparak kolay sıyrılabileceklerini söylemek gerekir.

Dolandırıcı medyumların nasıl anlaşılacağı konusunda şu faktörler göz önünde bulundurulabilir:

  • Gerçek medyumlar sorulan sorulara net ve doğrudan cevap vermektedir. Sahte medyumlar her zaman sorulan sorulara verdikleri kaçamak ve net olmayan cevaplarla kendilerini belli etmektedirler.
  • Gerçek medyumlar vefk ilminin her ayrıntısına hakimdirler. Sahte medyumlar bu konuda yeterli bilgi ve donanıma sahip olmadıklarından kendilerini rahatlıkla ele verebilmektedirler.
  • Gerçek medyumlar tüm süreci gönülden yönetmektedirler. Sahte medyumlar maddi yönden daha fazla sömüremedikleri insanlara hiçbir yardımda bulunmazlar.

2023 Dolandırıcı Medyum Yorumları

2023 dolandırıcı medyum yorumları, bu yönde arayışta olanlar için ciddi yararlı olabilmektedir.

Bu açıdan tecrübeli olan kişilerin yaptığı yorumlar insanların gerçek ve sahte medyumları ayırt edebilmesi noktasında rol oynamaktadır.

Böyle bir yola çıkmayı düşünenlerin sonunda kötü sürprizlerle karşılaşmaması adına her yıl olduğu gibi bu yıl da yapılan yorumları dikkate almak faydalı olacaktır.

İnsanların yalnızca parasını alıp zaafları üzerinden kandırılması ve sorunlarına bu şekilde çözüm arayanların maddi ve manevi yönden daha zor durumda kalmaması önceden gerçek ve dolandırıcı medyumlar hakkında iyi bir araştırma yaparak önlenebilmektedir.

Bu araştırma günümüzde sosyal medya forumlarda yapılan gerçek yorumlar üzerinden yapılıp işin ehli olan kişilerin kendilerini bu konudan aklamalarında etkili olmaktadır.

Bu kadar sığ bilginin yer aldığı bir meslekte gerçek kişiler enerjileriyle şifa kaynağıdır denebilir.

Bu da genelde yorumlardaki şikayet ve teşekkürlerle belli olabilmektedir.

Dolandırıcı Medyum Listesi

Dolandırıcı medyum listesi, özel enerjiye ve Yaradan tarafından özel yeteneğe göre değerlendirilmektedir. Medyumluk işi tamamen manevi bir yolda ilerlemeyi gerektirmektedir.

Manevi açıdan daima kendini geliştiren ve vefk ilminin ne kadar hassas olduğunu bilen ilim sahipleri insanlara çıkarları için kötülük yapmayı düşünmezler. Bu noktada sahte hocalardan kolayca ayrılabilmektedirler.

Maddi beklentileri karşılanmadığında çok büyük tepkiler verdiklerinden inanlara yararlı olmayı önemsememektedirler.

Bunun yanı sıra kendi isimleriyle meslekte yer almadıkları gerçek medyumlardan ayrılmalarında göz ardı edilemeyen faktörlerdendir.

Dünyanın her yerinde bu kadar popüler bir meslekte gerçek ismiyle ve tüm manevi algılarının açıklığıyla bu işi yapan insanların olması kadim bir meslek olan medyumluğu hala bazı insanların dürüstlükle yapmasından kaynaklanmaktadır.

Dolandırıcı Medyum İsimleri

Dolandırıcı medyum isimleri; forumlarda bloglarda ve sözlük sitelerinde sosyal medyada yakın arkadaş, aile ve akraba çevresinde zikredilebilmektedir.

Bu mağduriyeti yaşamış kişilerin zikrettikleri isimler mutlaka dikkate alınmalıdır.

Yaşanabilecek herhangi bir durumda sahte medyumlardan uzak durmak niyetiyle bu işi gerçekten insanların hayatlarına dokunmak için yapmayanları bilmek bazen hayati olabilmektedir.

Sahte isimlerle hesap açan, iletişim bilgilerini devamlı değiştiren, ulaşılması gerektiği zamanlarda ulaşılmayan medyumların isimleri artık günümüz internet dünyasında bol bol deşifre edilmektedir.

Bu isimlerle bu tip incelikli işlerde birlikte yol almamak sonrasında yaşanacak kötü sürprizlere karşı alınan önlemlerdendir.

Kendini bu işe adamış kişiler yeterince şeffaf ve kendine güvenen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle daima güven içinde bir ilerleme bu isimlerle sağlanabilmektedir.

Sahte Medyumlar Kimlerdir?

Sahte medyumlar kimlerdir diye bu sektörde bir araştırma yapmak akla geldiğinde insanlara en doğru sonucu sunmayı düşünenleri tenzih etmek gerekir.

Söz konusu büyü gibi insanların hayatlarını kaybetmesine neden olabilecek uygulamalar olduğundan bu arayışın sonuçları ürkütücü olabilmektedir.

İnsanları ağına düşürerek umut tacirliği yapan sözde hocalar insanların sorunları üzerinden haksız kazanç elde etmektedirler. Bununla ilgili en doğru yöntem insanların tecrübelerini değerlendirmektir.

İnsanların bu konularda yaşadıklarını dinlemek, her ne kadar acil ve halledilmesi gereken durumlar yaşanırsa yaşansın beklemeyi ve sabırlı olmayı gerektirir.

Bu tip insanlardan uzak kalmanın yolu geldikleri konumu iyi araştırmaktan geçmektedir.

Sahte medyumlar genelde çok basit sorulara dahi yanıt vermekten kaçınmaktadırlar. Sorular soruldukça endişeli tavırları bu isimleri zaten ele vermektedir.

Sahte Medyum İsimleri

Sahte medyum isimleri, pek çok yerde duyulmaktadır. Bu isimlerin geçtiği yerlerde insanların kullanılması ve iyi niyetlerinin suiistimal edilmesi konuşulmaktadır.

Hayatında sıkıntılarla boğuşan pek çok insan yaşadığı sıkıntılardan bir an önce kurtulmak istediğinden yapılan gerçek dışı yorumlara inanmaktadır.

Sahte medyumlar tamamen bu insanlara aynı şekilde sahte bir dünya vadetmektedirler. Her şeyi çözümleyeceklerine dair insanları rahatlıkla manipüle edebilmektedirler.

Gerçek medyum isimlerine yapılan yorumlarda böyle ulaşılmaz bir dünyada bahsedilmemektedir.

Yalnızca sahte isimlerle açılan medyum hesaplarına yapılan yorumlarda kısa sürede insanların hayatlarının iyi yönde tamamen değişmesi durumuna değinilmektedir.

Hiçbir büyü ve muska birkaç saatte birkaç günde böyle bir etkiye sahip olmadığından bu isimlerin anlaşılması hızlı olabilmektedir.

Sınırları olmayan ve kendini adeta her şeye gücü yeten biri olarak gören sahte medyumların farkı doğruları söylemiyor olmalarından anlaşılmaktadır.

Bunu küçük bir gözlemle ele almak verdikleri enerji çerçevesinde işe yaramaktadır.